Pricing is membership based- the more you practice and commit, the less you spend per class.

Plans are structured to encourage consistency and accountability of your practice.
Passes were created for those wanting more of an introduction before committing to a plan.
Drop-in, with no obligations, for a $50 rate per lesson.

Plan and pass prices are set for Private Lessons with couples and individuals.

Business/Group classes and Studio hire pricing listed under the BOOK tab.

All P
lans and passes are suitable for all ages, all body types, seasoned practitioners, and beginners.

*All pricing is subject to change upon circumstances and as teaching career develops*

PICK YOUR PASS...

PASSES NEVER EXPIRE

 
Original on Transparent.png

$50 DROP-IN

(1 CLASS PASS)

No obligations or commitment.
Drop-in for one
Private Lesson at a time!

Original on Transparent.png

$170 4 CLASS PASS

PERFECT FOR COUPLES

Private Lessons for two
OR four for yourself! #treatyourself

Original on Transparent.png

$320 8 CLASS PASS

BUNDLE AND SAVE!

Spend less per class
when you purchase more private lesson passes
that never expire!

Original on Transparent.png

$600 30 DAY TRAIL

CHOOSE YOUR START DATE

30 Private Lessons!
Start at your own pace
and pause lessons anytime!

Choose Your Private Lesson Pricing Plan

  • 3 DAYS A WEEK

    $90
    Every week
     
    • Clean mats provided
    • Portable Speaker + Playlist
    • Drive time/travel costs
    • Custom designed sequence
    • Manual assists
    • *Extra 30 minutes of class time per week
    • *Add 1 guest per week
  • Best Value

    2 DAYS A WEEK

    $67
    Every week
     
    • Clean mats provided
    • Portable speaker + Playlist
    • Drive time/travel costs
    • Custom designed sequence
    • Manual assists
    • *Extra 30 minutes of class time per month
    • *Add 1 guest per month
  • WEEKLY

    $37
    Every week
     
    • Clean mats provided
    • Portable speaker + Playlist
    • Drive time/travel costs
    • Custom designed sequence
    • Manual assists
    • *Extra 30 minutes of class time per month
  • BI-WEEKLY

    $21
    Every week
     
    • Clean mats provided
    • Portable speaker + Playlist
    • Drive time/travel costs
    • Custom designed sequence
    • Manual assists
 

- OR -

MATH: $50 PER PRIVATE LESSON

MATH: $42.50 PER PRIVATE LESSON

MATH: $40 PER PRIVATE LESSON

MATH: $20 PER PRIVATE LESSON

MATH: $33.50 PER PRIVATE LESSON | $268 MONTHLY - AVG. 8 CLASSES

MATH: $37 PER PRIVATE LESSON | $148 MONTHLY - AVG. 4 CLASSES

MATH: $42 PER PRIVATE LESSON | $84 MONTHLY - AVG. 2 CLASSES

MATH: $30 PER PRIVATE LESSON | $360 MONTHLY - AVG. 12 CLASSES